Lai nodrošinātu, ka darbinieks jūtas ērti un komfortabli, kā arī pasargātu viņu no veselības likstām – nepieciešams pievērst uzmanību piemērotiem darba krēsliem. Kādas ir piedāvājumā esošās alternatīvas un kāpēc darba krēsli ir svarīgi? Uzzini šī raksta turpinājumā!

Ar ko jābūt aprīkotiem darba krēsliem?

Ergonomiski, ērti darba krēsli – liela laime ikvienam darbiniekam! Kvalitatīvas mēbeles un darba krēsli, ko izmantot, aizvadot garas darba stundas birojos, ir nevis vēlme, bet gan nepieciešamība ikvienam. Kādiem elementiem ir jābūt izvēlētajam krēslam?

  • Regulējams augstums. Lai būtu ērti to izmantot, nepieciešams izvēlēties krēslu, kura augstumu var regulēt. Šāds mehānisms ir teju ikvienam datorkrēslam.
  • Regulējami roku balsti. Roku balstu regulēšana uz augšu vai sāniem ir būtiska, lai pielāgotu piemērotāko atrašanās pozīciju rokām – tādējādi novērsīsi sasprindzinājumu rokās, plecos, arī citas nevēlamas veselības problēmas.
  • Regulējams atzveltnes leņķis. Tas, cik šaurs vai plats leņķis krēsla atzveltnei liksies visērtākais, katram var atšķirties, tāpēc šo opciju arī ir vērts atcerēties, iegādājoties krēslu.

Kādas ir izvēles iespējas, iegādājoties darba krēslus?

Piedāvājumā atrodami dažādu krāsu, materiālu un dizainu darba krēsli. Dažas no iespējām ir:

  • krēsli ar balstu kakla daļai un galvai. Šādi krēsli ir ērtāki ilgstošai lietošanai, jo saudzē kakla skriemeļus un nesasprindzina muskuļus;
  • krēsli ar mīkstu balstu muguras lejasdaļai. Ņemot vērā mugurkaula formu, ir svarīgi, lai tas tiktu balstīts visā muguras daļā nevis tikai augšpusē – tāpēc ir pieejami arī datora krēsli, kas aprīkoti ar muguras spilvenu-balstu. 

Darba krēsli mēbeļu salonā “Kate”

Mēbeļu salons “Kate” piedāvā plašu klāstu ar ergonomiskiem, kvalitatīviem darba krēsliem. Rūpējoties par savu vai darbinieku labsajūtu un veselību – ir vērts ieguldīt kvalitatīvos, ergonomiskos krēslos, jo tajos tiek pavadīta lielākā dienas daļa. 

Ieteikums: pirms iegādes vari konsultēties ar darbiniekiem, lai saprastu, cik mīksts vai ciets, liels vai mazs darba krēsls viņam ir nepieciešams. 

Apskati plašo darba krēslu piedāvājumu no mēbeļu salona “Kate”, apmeklējot Kate.lv mājaslapu – tur atradīsi ne tikai krēslus, bet arī darba galdus un citu nepieciešamo mēbeļu aprīkojumu birojam! Ienāc un apskati!