Plastmasas jeb plastikāta logi, kas saīsinājumā tiek apzīmēti kā PVC logi, ir pieprasīts logu veids, ko cilvēki izvēlas gan privātmājām, gan dzīvokļiem, birojiem, vasarnīcām un citām ēkām. Kas par tiem jāzina un kur tos iegādāties? Turpini lasīt un uzzini plašāk!

PVC logi un to attīstība

PVC logu ražošanas pirmsākumi meklējami jau pirms aptuveni 50 gadiem. Lai arī savu plašo aktualitāti tie ieguva vēlāk – joprojām tos izvēlas liels skaits cilvēku (kopā PVC logi sastāda ~60% no visu logu apmēriem). 

Mūsdienās PCV logu ražošanas tehnoloģijas arvien vairāk tiek uzlabotas, lai sniegtu iespēju par optimālu naudas summu iegūt energoefektīvus, drošus logus, kas kalpos daudzu gadu garumā. 

Kādi elementi veido PVC logu?

Kā ikvienam logam, arī PVC risinājumam ir sava uzbūve. PVC loga pamatā ir:

  1. profils. Attīstoties tehnoloģijām, tiek sniegta iespēja izgatavot daudzkameru profilus. Latvijas klimatiskajos apstākļos lielisks risinājums ir pieckameru plastmasas logs, bet pieejami ir arī 6 un 7 kameru PVC profilu sistēmas;
  2. armējošais elements – metāla konstrukcija. PVC logi, lai nodrošinātu to izturību, ir aprīkoti ar metāla konstrukciju, kas tiek iestrādāta plastmasas profilā. Šis armējošais elements nodrošina arī to, ka logs laika gaitā saglabā savu formu un loga vērtne var pareizi funkcionēt;
  3. stikla pakete. Piedāvājumā pieejamas divstiklu un trīsstiklu kameras – otrais no variantiem sniegs augstāku energoefektivitāti un drošību. 

Vairāk par PVC logiem uzzini šajā apkopojumā!

Kur iegādāties?

PVC logi pasūtīšanai pēc individuālām vēlmēm ir pieejami Labo logu aģentūrā. Labo logu aģentūra piedāvā pilnu pakalpojumu:

  • logiem paredzēto mēru veikšanu pie klienta – lai būtu precīzs rezultāts un tiktu izgatavoti pareiza izmēra logi, to ieteicams uzticēt speciālistiem;
  • logu izgatavošana – tā tiek veikta, balstoties uz klienta vēlmēm, piedāvājot optimālāko no risinājumiem;
  • uzstādīšana un kopšana – Labo logu aģentūras profesionālie darbinieki veiks pareizu logu montāžu, kā arī apkopi. Pēc garantijas beigām iespējams saņemt arī paša klienta apmaksātu servisu, tādējādi uzturot logus funkcionālus ilgā laika periodā. 

Neatliec logu pasūtīšanu uz vēlāku laiku – nomaini vecos logus uz jauniem, energoefektīviem elementiem mājoklī, kas ne tikai izskatīsies estētiski, bet arī sniegs praktisku ieguvumu – ietaupīs līdzekļus par apkures izmaksām. Atver Labologuagentura.lv un saņem piedāvājumu!