Siltumizolācijai mājoklī vai citās ēkās ir pieejamas un izmantojamas dažādas alternatīvas un kokšķiedras plāksnes ir viena no tām. Kas jāzina par šādu siltumizolācijas risinājumu un kur to var izmantot? Plašāk skaidrojam šajā īsajā rakstā!

Kas ir kokšķiedras plāksnes?

Kokšķiedras plāksnes ir lieliski piemērots risinājums, lai siltinātu visu ēku vai tikai daļu no tās. Šāds risinājums mājokļa siltumizolēšanai kļūst arvien populārāks un pieprasītāks – tā rezultātā arī palielinās piedāvājums. Pastāv dažāda veida plāksnes, piemēram:

  • pretvēja plāksnes, kas paredzētas, lai pasargātu mājokli no vēja. Īpaši aktuāli tas būs mājokļiem, kas atrodas vējainās vietās – uzkalnos, pie ūdenstilpēm, klajumā u.c.;
  • klasiskas plāksnes. Universālās plāksnes būs paredzētas dažādām virsmām un ēkām – ļoti parocīgs risinājums;
  • plāksnes ar uzlabotām īpašībām. Piemēram, mitrumizturīgas plāksnes.

Kur šādu siltinājumu izmantot?

Ņemot vērā dažādās kokšķiedru plākšņu variācijas, arī to izmantojums ir visai plašs. Tās veiksmīgi var iestrādāt gan iekštelpu siltināšanai, gan fasāžu siltināšanai no ārpuses. Siltināt var dažādas plaknes – griestus, sienas, bēniņus, jumta plaknes, grīdas. Tās piedāvā teicamas siltumizolācijas, difūzijas un skaņas izolācijas spējas, kā arī ir ērti un viegli uzstādāmas.

Svarīgi ir ņemt vērā ražotāja norādīto specifikāciju – ir tādas kokšķiedras plāksnes, ko var izmantot universāli visām plaknēm, taču ir arī tādas, kas paredzētas specifiski, piemēram, tikai grīdām vai sienām. Visu nepieciešamo informāciju par plākšņu īpašībām un uzstādīšanas prasībām iespējams atrast ekspluatācijas īpašību deklarācijās un produktu datu lapās!

Plašs kokšķiedras plākšņu piedāvājums Videstehnika.lv

SIA “Vides tehnika” piedāvā iegādāties vairāk nekā 15 dažādas kokšķiedras plāksnes no Latvijā un pasaulē atzītiem ražotājiem, tādiem kā, piemēram, Beltermo, Steico, Fibris S.A. u.c. 

Apmeklējot Videstehnika.lv mājaslapu, Tu vari:

  • iepazīties ar piedāvājumu, aplūkojot produktu specifikāciju, tehnisko raksturojumu, cenu u.c.;
  • pasūtīt sev vēlamo apjomu – lielisks veids, kā ietaupīt laiku;
  • iepazīties ar aktualitātēm, kas saistītas ar siltināšanu, celtniecību, santehniku u.c.;
  • salīdzināt preces, lai izvēlētos savai vajadzībai atbilstošāko risinājumu;
  • u.c.

Negaidi – atver Videstehnika.lv mājaslapu un uzzini visu aktuālo informāciju par ēku siltināšanu, kā arī pasūti siltumizolācijas materiālus jau šodien!