Optimāla gaisa apmaiņa ir svarīga ikvienā telpā – kā dzīvojamā ēkā, tā noliktavā, ražotnē un citur. Ja gaisa apmaiņa nenotiek efektīvi, nepieciešama ventilācijas sistēmas ierīkošana vai esošās sistēmas uzlabošana. Vai to ir iespējams paveikt paša spēkiem un kāpēc ventilācija ir svarīga? Uzzini rakstā!

Kādām ēkām nepieciešama ventilācija?

Nav tādas ēkas, kurā nevarētu ierīkot ventilācijas sistēmu. Sistēmu risinājumi ir dažādi, un katrai ēkai var atrast piemērotāko, kas izriet no dažādiem faktoriem – telpas stāvokļa, lieluma, izmantošanas mērķa u.c.

Ventilācija ir vienlīdz svarīga kā dzīvojamās ēkās, tā saimniecības ēkās, birojos, noliktavās un sabiedriskās vietās.

2 ieguvumi, ko sniedz ventilācijas sistēmas ierīkošana

Tas, ka ventilācijas sistēmas ierīkošana ir būtiska – skaidrāks par dienu! Bet kāpēc tā? Tā sniedz vairākus būtiskus faktorus, piemēram:

  • samazina apkurei tērētos līdzekļus. Vidēji dzīvojamajai ēkai, uzstādot pareizu ventilācijas sistēmu, iespējams samazināt izdevumus par siltumu teju par trešdaļu. Mājokļa siltinājums un ventilācija kopumā ļauj ievērojami ietaupīt ik gadu, īpaši aukstajos mēnešos;
  • nodrošina labsajūtu un darbaspējas. Tu noteikti nevēlies, lai darbinieki vai ģimenes locekļi ir pastāvīgi noguruši, īgni, izjūt diskomfortu vai veselības problēmas. Telpas, kurās ir slikta ventilācija, netiek veikta gaisa maiņa, kas pastiprināti nogurdina cilvēku un traucē viņa labsajūtai.

Vai paša spēkiem var ierīkot ventilācijas sistēmu?

Bez priekšzināšanām ierīkot lielas, apjomīgas un sarežģītas ventilācijas sistēmas visticamāk nebūs iespējams. Tāpēc ieteicams šo darbu uzticēt profesionāliem speciālistiem, kas ierīkos sistēmu pareizi – īsākā laika posmā, nekā to varētu pateikt Tu, mācoties, kā un ko darīt.

Ventilācijas sistēmas Labo logu aģentūrā

Vai ventilācijas sistēmu ierīkošana Tev ir aktuāla? Sazinies ar Labo logu aģentūras pārstāvjiem! Piedāvājumā esošie ventilācijas sistēmu risinājumi var tikt pielāgoti dažādām telpām. Pieejama gan pasīvā ventilācijas sistēma logiem, gan piespiedu ventilācijas sistēma ar ventilatoru un arī energoefektīvā sistēma ar rekuperāciju. Vairāk par ventilācijas sistēmu ierīkošanu lasi šajā rakstā!

Neatliec ventilācijas sistēmas ierīkošanu uz vēlāku laiku! Jo ātrāk to ierīkosi, jo efektīvāka un cilvēkiem piemērotāka kļūs ēkas izmantošana! Domā par savu, ģimenes, darbinieku vai klientu labsajūtu, izvēloties ventilācijas sistēmu Labologuagentura.lv