Vai esi sācis sava produkta vai pakalpojuma pārdošanu digitālā vidē? Nē? Tam noteikti ir jādara gals, jo, neesot digitālā vidē, Tu zaudē lielu potenciālo klientu plūsmu, kam Tavs pakalpojums ir nepieciešams! Kādi e-komercijas risinājumi ir un kas jāzina, ieviešot tos? Uzzini rakstā!

Kas ir e-komercija?

E-komercija ir preču vai pakalpojumu pirkšana un pārdošana, izmantojot internetu. To sauc arī par elektronisko tirdzniecību vai interneta tirdzniecību. Bez tās mūsdienās nav iedomāta teju ikviena nozare. 

E-komercijas risinājumu iegāde

E-komercijas risinājumi uzņēmējiem

Lielākoties tiek izdalīti divu veidu e-komercijas risinājumi uzņēmējiem, un tie ir:

  • business-to-consumer (B2C) jeb bizness patērētājam. Tā ir klasiska uzņēmējdarbība, kuras ietvaros kāds patērētājam pārdod savu preci vai pakalpojumu, piemēram, apģērbu tirdzniecība, kāzu fotogrāfa darbs, elektronikas veikals u.c.
  • business-to-business (B2B) jeb bizness biznesam. Šāda veida risinājumi tiek attiecināti uz tādu piedāvājumu, kas ir saistoši nevis patērētājam, bet citam uzņēmumam. Piemēram, reklāmas aģentūras darbs u.c.

Kam nepieciešami e-komercijas risinājumi?

Ikviens, sākot no neatkarīgiem ārštata darbiniekiem vai maziem uzņēmumiem līdz pat lielākiem uzņēmumiem, var gūt labumu no savu preču vai pakalpojumu pārdošanas internetā.  Tam ir vairākas priekšrocības, piemēram:

  1. vienmēr pieejams. Tavu piedāvājumu apskatīt un iegādāties klienti varēs jebkurā diennakts laikā, negaidot, kad apmeklētājiem atvērsies reāla veikala durvis;
  2. tuvāk klientam. Ikviens uzņēmējs vēlas būt soli tuvāk savam klientam – un e-komercijas risinājumi šādu iespēju sniedz. Klients var iegādāties preci ne tikai jebkurā laikā, bet arī jebkurā atrašanās vietā, izmantojot telefonu, datoru vai planšeti;
  3. lielāka auditorija. Neatrodoties vienā konkrētā lokācijā, iespējams vērt sava virtuālā veikala durvis plašākam skaitam klientu – ikvienam, kuram ir pieejams internets.
E-komercijas risinājumu izpēte

Radi e-komercijas risinājumus ar Kebbe IT!

Nepieciešama mājaslapas izstrāde vai interneta veikala izstrāde? Mēs varam pačukstēt, kur pieejami e-komercijas risinājumi – pie Kebbe IT! Kopā ar speciālistiem vari izstrādāt tieši savam uzņēmumam efektīvāko, atbilstošāko risinājumu, ļaujot lietotājam ātri paveikt vēlamo mājaslapā.

Tāpat Kebbe IT atradīsi online kursus un bezmaksas informācijas apkopojumus, kas ļaus paša spēkiem uzlabot e-komercijas darbību uzņēmumam! Ienāc un izvēlies – Kebbe IT