Ikviena detaļa telpas interjerā un eksterjerā ir būtiska. Nepievēršot uzmanību detaļām, var gadīties sabojāt koptēlu, kā rezultātā netiek panākts vēlamais efekts. Reizēm ir nepieciešams vien nedaudz, lai elementi būtu pilnīgi. Tieši tā ir ar palodzēm, kad tiek veikta logu nomaiņa – par tām aizmirst nedrīkst! Kādas ir PVC palodzes un kas par tām jāzina? Lasi rakstā!

Kas ir PVC palodzes?

Jauni, skaisti logi neradīs estētiku telpā, ja netiks padomāts par svarīgu elementu – palodzēm. Ņemot vērā klientu pieprasījumu pēc PVC logiem, slavas gaismā nokļuvušas arī PVC palodzes. Kāpēc?

  • Tām ir salīdzinoši augsta izturība pret bojājumiem, bet cena – draudzīga pircēja maciņam. Tādējādi tiek iegūts maksimāli daudz, maksājot mazāk. 
  • Šādas palodzes ir iespējams pielāgot. Ņemot vērā telpas specifiku, logu izmērus, krāsu u.c. faktorus, iespējams dažādās variācijās pieskaņot palodzes iekštelpām, radot unikālu palodzi mājoklim, darba telpām vai publiskai vietai.
  • Var izvēlēties starp lētāku un dārgāku risinājumu. Ir pieejamas gan standarta PVC palodzes baltā krāsā, kas ir viens no ekonomiskākajiem risinājumiem, gan paaugstinātas izturības un dizaina plastikāta palodzes. Tās ražotas, ņemot vērā augstākos Eiropas Savienības standartus. To pārklājums sniedz aizsardzību pret skrāpējumiem un karstumu, kā rezultātā to būs ērti un droši lietot. 

Plašāk par iekštelpu un āra PVC palodzēm uzzini šajā rakstā!

Crystallit augstākās kvalitātes plastmasas palodzes Labo logu aģentūrā!

Augstvērtīgus palodžu risinājumus plašās variācijās atrodi Labo logu aģentūrā. Izvēlies, kādas krāsas, izmēra un pārklājumu palodzes vēlies un piešķir elegantu koptēlu mājokļa logiem. Labo logu aģentūrā uzreiz vari pasūtīt logus kopā ar palodzēm vai atjaunot esošās palodzes ar jauniem risinājumiem telpām. 

Piedāvājumā esošās Crystallit palodzes ir pasaulē novērtētas un augstākajiem standartiem atbilstošas plastikāta palodzes. Vari izvēlēties sev piemērotāko risinājumu – palodzes pieejamas vairāk nekā 15 krāsu toņos platumā no 5 cm līdz pat 60 cm. Sadarbojoties ar Labo logu aģentūru, Tu iegūsi individuālu pieeju, garantiju produktiem, kā arī profesionālu pieeju gan konsultācijas, gan produktu izgatavošanas un uzstādīšanas gaitā.

Ienāc Labo logu aģentūras mājaslapā un uzzini vairāk!