Interjera izvēle mājoklim vai birojam ir aizraujošs, bet reizē – arī izaicinošs process. Veidojot interjeru, jāvērš uzmanība dažādiem gala iznākumu ietekmējošiem faktoriem, kā arī jāsaprot, ko īsti vēlies. Mēbeļu veikals ir īstā vieta, kur savas vēlmes un idejas realizēt baudāmā interjerā. Kas ietekmē interjeru un kāpēc ieteicams apmeklēt mēbeļu salonu, lai saņemtu nepārspējamu rezultātu? Uzzini rakstā!

Kas ietekmē interjeru?

Kādi ir galvenie faktori, kuri ietekmē mājokļa vai biroja telpu interjeru?

  1. Vēlmes. Jāsaprot, ka telpa tiek pielāgota cilvēkam, tāpēc nepieciešams izmeklēt tādus risinājumus, kas apmierinātu vēlmes no estētiskā un funkcionālā viedokļa. 
  2. Privātie aspekti. Piemēram, ģimenes stāvoklis un mājdzīvnieki – šādi faktori ir būtiski, izvēloties interjerā esošos elementus, krāsas, materiālus, mēbeļu veidu u.c.
  3. Līdzekļi. Pirms interjera un mēbeļu izvēles, nepieciešams izvērtēt – kādi ir naudas līdzekļi, ko iespējams atvēlēt iekārtojumam? Atceries – nepieciešams arī iekļaut neparedzētus izdevumus ~10% apmērā no paredzētajām finansēm. 
  4. Zināšanas. Interjera dizains ir plašs jēdziens – tas ietver faktūras, tekstūras, materiālus, krāsas, mēbeļu dizainus, apgaismojumu un daudz citus aspektus. Bez zināšanām, kas saistītas ar dizainu, var gadīties ļoti vienkārši apmaldīties plašajā piedāvājumā, tieši tāpēc lieliska alternatīva ir mēbeļu veikals, kurā rast atbildi uz daļu no jautājumiem!

Ko piedāvā mēbeļu veikals “Kate”?

Mēbeļu salons “Kate” ir vieta, kur rast atbildes uz interesējošiem jautājumiem par mēbelēm mājoklī un birojā, kā arī, protams, iegādāties kvalitatīvas, modernas un ergonomiskas mēbeles. Ko var saņemt šajā mēbeļu salonā?

  • Individuālas konsultācijas. Ja nepieciešams, vari saņemt individuālu konsultāciju ar salona speciālistiem – viņi atbildēs uz jautājumiem un radīs piemērotākos risinājumus, balstoties uz vēlmēm, nepieciešamību un tendencēm.
  • Mēbeles, kas aizrauj. Modernas, taču tajā pašā laikā arī funkcionālas un kvalitatīvas – tādas mēbeles apkopo salona telpas.
  • Jaunākās tendences un modernākos risinājumus. Sekojot līdzi jaunumiem pasaulē un arvien augošos standartus – arī mēbeļu salons Kate ļauj atrast modernākās un ar jaunākajām tehnoloģijām radītās mēbeles.

Trāpi desmitniekā ar interjeru – mēbeļu veikals ir vieta, kur atrast īstās un piemērotākās mēbeles ikvienai situācijai! Ieskaties Kate.lv virtuālajā veikalā un piesaki konsultāciju vai veic izvēli jau tūlīt!