Mūsu platuma grādos nepieciešams nodrošināties pret aukstumu. Gada vēsajā periodā, kad temperatūra paslīd zem 0 grādiem, ikvienam mājas saimniekam jābūt drošam, ka visi mājinieki jutīsies labi iekštelpās, panākot pēc iespējas augstāku siltumatdevi no kurināmā. Kā energoefektivitātes nolūkos var palīdzēt beramā akmens vate un kas tā ir? Uzzini šajā rakstā!

Kāpēc siltināt mājokli?

Mājokļa siltināšana ir svarīga, lai efektīvi izmantotu resursus, kas tiek patērēti, lai nodrošinātu siltuma rašanos telpā. Galvenokārt, mājokļa siltināšana ir nepieciešama, lai ietaupītu finanšu līdzekļus – jo labāk siltumu ēka spēs noturēt sevī, jo mazāk būs nepieciešams ieguldīt ēkas apsildīšanai.

Siltināšana noteikti atmaksājas! Siltinājums sienās un griestos ir svarīgs priekšnoteikums, tiecoties pēc iespējas energoefektīvākiem apsildes risinājumiem – neko nedos jauns apkures katls vai radiatori, ja mājokļa ietvars nespēs radīto siltumu saglabāt.

Kas ir beramā akmens vate?

Viena no alternatīvām, kā veikt siltināšanu ēkām, ir beramā akmens vate. 3 būtiski fakti, kas par to jāzina:

  1. šis siltināšanas risinājums ir ekoloģisks materiāls, kas izgatavots no neorganiskām vielām. Beramā akmens vate nesatur ne ķimikālijas, ne alergēnus, kā rezultātā tā ir droša lietošanai cilvēkiem;
  2. tā ir piemērota gan bēniņu, gan sienu un slīpo jumtu siltināšanas darbiem kā jaunām ēkām, tā renovētiem īpašumiem;
  3. to konstrukcijā iestrādā pūšot. Tās sastāvā ir stikls, un tā ir bez aromāta. Ņemot vērā tās sastāvu – beramā akmens vate ir droša pret sēnīšu slimību rašanos. Tāpat sastāvs nodrošina, ka vate neuzsūc gaisā esošo mitrumu.

Pasūti beramo akmens vati Vides tehnikā

Vides tehnika piedāvā plašāko siltumizolācijas materiālu klāstu, sniedzot klientiem iespēju izvēlēties no pašiem vadošākajiem ražotāju risinājumiem. Piedāvājumā atrodamas dažādu ražotāju beramās akmens vates alternatīvas – nepieciešams vien izvēlēties vēlamo! Izvēlēties vari starp tādiem ražotājiem kā Isover, Knauf, Paroc un Rockwool, kas ir vadošie zīmoli visā pasaulē.

Neatkarīgi no tā, vai jau zini, ko vēlies iegādāties savam mājoklim, vai vēl līdz galam neesi sapratis, kam labāk dot priekšroku – ienāc Videstehnika.lv un sazinies ar speciālistiem – tie ieteiks, ko izvēlēties, un palīdzēs noformēt pasūtījumu!